elit team logo 01 01 e1665331568134

Elit TEAM Nedir? Avantajları Nelerdir?

Büyüyen network marketing sektörünün yeni yükselen yıldızı olmak ister misiniz? Hemen Elit TEAM destek sisteminin size sağladığı kolaylıklar ile Welltures Global şirketinin bir parçası olabilirsiniz.

Aşağıdaki videolar ile Elit TEAM ‘in size sağlayacağı ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.

Kullanıcı Panellerinin Anlatımı

Kişisel Web Sitelerinin Anlatımı

Davet Sisteminin Detaylı Anlatımı

elit team ticaret gelistirici

1: Kişisel Web Sitesi

Benzersiz kod algoritması kullanılarak hazırlanan %100 kişiye özel web siteniz ile online platformlarda marka olmanızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Üstelik ÜCRETSİZ.
elit team profesyonel egitimler

2: Misafir Paneli

Herkesin kolaylıkla yapabilmesi için basit ve kolay bir kaç tıklama ile ürünleri yada girişimcilik fırsatını anlatmak istediğiniz kişilere özel misafir paneli oluşturup, tüm bilgileri almasını sağlayabilirsiniz.
elit team kisisel istatistik

3: Performans Takip

Kişisel performansınızı 30-60-90 günlük periyodlar ile size sunarak daha başarılı olmanız yolunda oluşabilecek engelleri kaldırıyoruz. Bu modül ile Elit Team içerisinde geçmişe dönük neler yaptığınızı anlık görebileceksiniz.
elit team ekip istatistik

4: Organizasyon Takip

Tüm organizasyonunuzun 30-60-90 günlük geçmiş tüm hareketlerini izleyebilir, sorunlara nokta atışı çözümler üretebilirsiniz. Bu modül ile organizasyonunuzun tüm hareketlerini anlık görüp takip edebilirsiniz..
elit team etkin calisma kilavuzlari

5: Organizasyon İstatislik

Tüm organizasyonunuzun 30-60-90 günlük geçmiş tüm hareketlerini izleyebilir, organizasyonunuzda bulunan herkes için ayrı ayrı raporlar oluşturup, ticaretinizi büyütmek için zemin hazırlayabilirsiniz.
elit team yol haritasi

6: 90 Günlük İş Planı

Girişimcilik yolunda ilk adımı atmaya karar verdiğiniz andan itibaren Elit TEAM Özel 90 günlük iş planıile ilk günden itibaren size adım adım rehberlik yapmaya başlar.

Adım Adım; Welltures Global REHBERİ...

Size aşağıdaki dört (4) madde ile on binlerce kullanıcıya sahip ürünlerin detaylarını ve uluslararası bir ticarete nasıl başlanabileceği hakkında net bilgiler aktarabilirim.

doctorem sepetÜrünlerin Detayları Nelerdir?

Welltures Global ürünleri hakkında size detaylı bilgiler aktarıyorum. Ayrıca tüm ürünlerin içeriklerini ve içeriklerin etkilerini paylaşıyorum.

doctorem international yorumlarKullanıcı Yorumları Nelerdir?

Welltures Global ürünlerini kullanan kişilerin görsel – video ve yazılı yorumlarını sizinle paylaşarak, en çok merak ettiğiniz bu konu hakkında sizi bilgilendiriyorum.

pkpkpkp doctorem international ticaretTicaretini Nasıl Yapabilirim?

RİSKSİZ,ve uluslararası Welltures Global ticaretine nereden – nasıl başlayıp, ömür boyu, güven içerisinde nasıl pasif gelir oluşturulur? sorunuza cevap veriyorum.

doctorem international basariNasıl Başarılı Olabilirim?

Welltures Global ürünleri ve ticaret fırsatı ile yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar yapmaya başlayıp, nasıl başarılı olabileceğinizi anlatıyor ve size sağlayacağım avantajları gösteriyorum.

İletişim & Destek

Welltures Global ile uluslararası bir ticaret ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Welltures Global hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 6371 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

Uluslararası iş ağınızı oluşturmaya başlatmak için şimdi; Welltures Global üyelik ve kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Yeni nesil wellness ürünleri ile daha zinde ve güvenli bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz Welltures Global ürünlerini satın alabilirsiniz.

elit team logo 01 02

Elit TEAM Ayrıcalığını Keşfedin !!!

Büyüyen network marketing sektörünün yeni yükselen yıldızı olmak ister misiniz? Hemen Elit TEAM destek sisteminin size sağladığı kolaylıklar ile Welltures Global şirketinin bir parçası olabilirsiniz. Tüm detayları buradan inceleyebilirsiniz.

test welltures logo

WhatsApp & Telegram

Eğer Weltures Global hakkında güncel bilgileri, periyodik yapılan zoom toplantılarını ve en önemlisi şirket ve ürünler hakkında anlık gelişmeleri takip etmek isterseniz; aşağıda bulunan whatsapp grubum ve telegram kanalıma katılarak 7/24 anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

A’dan Z’ye Welltures Global Ürünleri

Merak ettiğiniz ürün resminin üzerine tıklayabilir, yeni nesil ürün konsepti hakkında net bilgiler alabilirsiniz.

AdmiWell

test admiwell

Welltures AdmiWell hakkında makalemi:

BodyWell

test bodywell

Welltures BodyWell hakkında makalemi:

CoffeWell

test coffewell

Welltures CoffeWell hakkında makalemi:

EpiWell

test epiwell

Welltures EpiWell hakkında makalemi:

GluWell

test gluwell

Welltures GluWell hakkında makalemi:

MaxiWell

test maxiwell

Welltures MaxiWell hakkında makalemi:

MultiWell

test multiwell

Welltures MultiWell hakkında makalemi:

OmiWell

test omiwell

Welltures OmiWell hakkında makalemi:

SupraWell

test suprawell

Welltures SupraWell hakkında makalemi:

indirim 1

%60'a Varan İndirim Fırsatını Kaçırma

Welltures Global ürünlerini satış fiyatından %60’a varan indirim fırsatını daha yakından tanımak ister misiniz? Ayrıca benzersiz pasif gelir oluşturma yolunu da görebilirsiniz. İndirim fırsatını keşfetmek için hemen TIKLAYIN.

pngwing.com 1 2

İş Ortağım Olur Musun?

Welltures global ticareti ile dünyanın bir çok ülkesinde benden bağımsız büyüyen ve %100 mutlu müşterilerden oluşan bir satış ağı oluşturuyorum. Bana katılmak ister misin? Hemen Welltures Global üyelik sayfasına yan tarafta bulunan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mesaj Gönder!!!
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
Welltures GLOBAL hakkında sorularınız mı var?
**
Hemen iletişime geçin... 👍
Elit TEAM destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.