Elit TEAM Nedir? Size Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

elit team logo 01 01 e1665331568134

Elit TEAM Nedir? Avantajları Nelerdir?

elit team ticaret gelistirici

1: Kişisel Web Sitesi

Benzersiz kod algoritması kullanılarak hazırlanan %100 kişiye özel web siteniz ile online platformlarda marka olmanızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Üstelik ÜCRETSİZ.
elit team profesyonel egitimler

2: Misafir Paneli

Herkesin kolaylıkla yapabilmesi için basit ve kolay bir kaç tıklama ile ürünleri yada girişimcilik fırsatını anlatmak istediğiniz kişilere özel misafir paneli oluşturup, tüm bilgileri almasını sağlayabilirsiniz.
elit team kisisel istatistik

3: Performans Takip

Kişisel performansınızı 30-60-90 günlük periyodlar ile size sunarak daha başarılı olmanız yolunda oluşabilecek engelleri kaldırıyoruz. Bu modül ile Elit Team içerisinde geçmişe dönük neler yaptığınızı anlık görebileceksiniz.
elit team ekip istatistik

4: Organizasyon Takip

Tüm organizasyonunuzun 30-60-90 günlük geçmiş tüm hareketlerini izleyebilir, sorunlara nokta atışı çözümler üretebilirsiniz. Bu modül ile organizasyonunuzun tüm hareketlerini anlık görüp takip edebilirsiniz..
elit team etkin calisma kilavuzlari

5: Organizasyon İstatislik

Tüm organizasyonunuzun 30-60-90 günlük geçmiş tüm hareketlerini izleyebilir, organizasyonunuzda bulunan herkes için ayrı ayrı raporlar oluşturup, ticaretinizi büyütmek için zemin hazırlayabilirsiniz.
elit team yol haritasi

6: 90 Günlük İş Planı

Girişimcilik yolunda ilk adımı atmaya karar verdiğiniz andan itibaren Elit TEAM Özel 90 günlük iş planıile ilk günden itibaren size adım adım rehberlik yapmaya başlar.
Transdermalbant.com sitesi Welltures Global resmi distribütörüne aittir. Hemen iletişime geçip Welltures Global hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.
Mesaj Gönder!!!
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
Welltures GLOBAL hakkında sorularınız mı var?
**
Hemen iletişime geçin... 👍
Elit TEAM destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.