Doctorem bantlar, uzun süredir verimli bir gıda takviyesi alma yöntemi olarak görülmektedir. Medikal bant ya da sağlık bandı gibi isimlere de sahiptir. Transdermal bantlar, tam anlamı ile deri üzerinden vücuda ilaç alma yöntemi olarak söylenebilmektedir. Transdermal bant, birçok maksat için kullanılabilir. İçerisinde vitamin, mineral ve birçok besin maddesi bulunduran bantlardır.

Doctorem Bant Nedir

Deri üzerine yapıştırılan bu bantlar 3 tabakaya sahiptir. En üst katmanda, içerisindeki gıda takviyelerinin korunmasını sağlamaktadır. Orta tabaka, korunan bölüm ana maddelerin bulunduğu bölümdür. Alt tabaka ise bandın rahatça vücuda yapışmasını sağlamaktadır. Bu bantların ilaç değildir. Bir hastalığın tedavisi için kullanılmaz Transdermal bantların kullanımları oldukça kolaydır.

Doctorem Bant Ne İşe Yaramaktadır

Uzun zamandır kullanılan bantlar, gıda takviyesi almanız için ağız yerine deri üzerinden girmesini amaçlamaktadır. Bu sebeple, tablet ve kapsül ilaçların yutulmasında zorluk çeken kişiler bu sayede kolaylıkla bantları kullanmaktadır. Transdermal bantlar yutma problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Hızlı emilimi ve kolaylığı sayesinde kullanıcıyı oldukça rahatlatmaktadır. Tablet ve kapsül ilaçlar ilk kez emilimini midede yaptıkları için birçok emilim problemine sebep olmaktadırlar. Bu sebeple, ağız yoluyla alınan ilaçların çoğunun etkisi az olmaktadır. Transdermal bantlar, doğrudan cilt üzerinden emilerek kılcal damarlara iletilmektedirler. Bu sebeple enzim eksikliği ve mide emilimi olmamaktadır. Amaçları kolay kullanım sunmasıdır.

Doctorem Bant Nereye Yapıştırılır

Transdermal bantların uygulama bölgeleri epey fazladır. Ağrı bantlarıyla transdermal bantların karıştırılmaması gerekmektedir. Ağrı bantları doğrudan ağrı olan bölgeye yapıştırılmalıdır. Fakat ilaç, destekleyici, ek gıda ve medikal bantların belirlenen bölgelere yapıştırılması gibi bir durum yoktur.

Bu bölgeler transdermal bantların kullanılabileceği bölgeler olarak görülmektedir. Bu bölgelerde herhangi bir yara, tahriş veya kıl yoksa uygulama işlemi kolaylıkla yapılabilir. Doctorem bantlar deri üzerine yapıştırıldığı için mutlaka yapıştırılan yer temizlenmelidir.

%33 ile %60 İNDİRİM SİPARİŞ

Doctorem içerisinde iki (2) farklı yol ile ürünlere sahip olabilirsiniz. 1. YOL : Müşteri olup normal fiyatlardan ürünlere sahip olabilirsiniz. Fakat 2. YOL: Extra ücret ödemeden bayilik alıp tüm ürünleri seçtiğiniz pakete göre %33 ile %60 arasında indirimli satın alabilirsiniz.

Girişimci Liderler Takımı

Organizasyonumda bulunan arkadaşlarım için yılların deneyim ve tecrübeleri ile harmanladığım onların iş gücünü %99 oranında hafifletip, organizasyonlarını katlamak en önemlisi de 7/24 kesintisiz onlar için çalışmalar yapacak online destek sistemi.

İletişim

Doctorem ile uluslararası bir iş ağı oluşturuyorum eğer bana katılmak isterseniz buradan ilk adımı atabilir yada Doctorem hakkında doğru ve net bilgiler için +90 545 736 6371 ‘den benimle iletişim kurabilirsiniz.

+90 545 736 6371

Uluslararası iş ağınızı kurmak için şimdi; Doctorem kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Daha zinde bir yaşam sürmek için şimdi benzersiz ürünleri satın alabilirsiniz.

WhatsApp & Telegram

WhatsApp grubumda ve telegram kanalımda; 7/24 güncel bilgiler ve anlık duyuruları ilk siz öğrenebilirsiniz.

doctorem ginplus

Gin Plus

Doctorem Gin Plus hakkında tüm merak ettikleriniz.

doctorem vitaplus

Vita Plus

Doctorem Vita Plus ürünün tüm özellikleri ile detaylı açıklamalar.

doctorem thinplus

Thin Plus

Doctorem Thin Plus ürünün detaylı bilgileri burada.

doctorem body plus

Body Plus

Doctorem Body Plus araştırmanıza ışık tutacak bilgiler.

doctorem epifizplus

Epifiz Plus

Doctorem Epifiz Plus hakkında net bilgiler burada.

doctorem omega plus

Omega Plus

Doctorem Omega Plus hakkında tüm detaylar burada.

DOCTOREM DOĞRU BAŞLANGIÇ REHBERİ
Tüm ürünleri %33 ile %60 indirimli satın almak için

Şimdi Başlat
Hemen Yardımcı Olalım !!!
Merhaba...👋
DOCTOREM ve GİRİŞİMCİLİK hakkında sorularınız mı var?
Hemen GİRİŞİMCİ LİDERLER sisteminde size özel misafir paneli oluşturulmasını isteyin!!! 👍
Girişimci Liderler destek sistemimizde size 360° bilgiler aktarıyoruz.